İADE VE DEĞİŞİM

 

İADE

Satın aldığınız ürünü, ayıplı ve kusurlu olması durumunda siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş, tekrar satılabilir olmalıdır.

 

KAMPANYALI ÜRÜNLERDE İADE VE DEĞİŞİM MEVCUT DEĞİLDİR.

Ürünleri ve faturasını, varsa tüm aksesuarları ile birlikte, faturanın arkasında bulunan iade formunu eksiksiz doldurduktan sonra MNG KARGO ile tarafımıza MNG anlaşmalı fiyatı olan 15 TL kargo ücreti ödeyerek gönderebilirsiniz. Karşı ödemeli veya ödemesi olmayan ürünler kabul edilmemektedir.

Ürünün ayıplı ve kusurlu olmadığı durumlardaki iade taleplerine karşılık ödenen tutar bedeline tekabül eden tek kullanımlık kişiye özel Değişim Kartı (hediye çeki) tanımlanmaktadır.

Eğer ürünün faturası şirketiniz adına kesilmiş ise iade işlemi için şirketinizin düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir "İade Faturası" ile birlikte göndermeniz gerekir. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri, "İade Faturası" kesilmediği takdirde tamamlanamaz.

İade ettiğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 14 iş günü içerisinde ürün ücret iadesi yapılmaktadır.

 

DEĞİŞİM

Sitemizde yer alan ürünlerde 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. Değişimin gerçekleştirilebilmesi için ürünün değişim yapmak istediğiniz seçeneği (boy/beden/numara vb.) stoklarında bulunuyor veya temin edilebiliyor olması gerekmektedir. Ürünün ilgili seçeneği bulunmaması durumunda farklı bir ürün ile de değişimi gerçekleştirilebilmektedir.

 

SİPARİŞ İPTALİ

Ürünün kullanılmamış/iade şartlarına uygun olarak değişime gönderilmiş olması gerekmektedir.

  Ürünleri ve faturasını, varsa tüm aksesuarları ile birlikte, faturanın arkasında bulunan değişim formunu eksiksiz doldurduktan sonra MNG KARGO ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Firmamız karşı ödemeli gönderimleri kabul etmemektedir. Ürününüzü MNG KARGO ile BAK STORE ’un anlaşmalı fiyatı üzerinden gönderebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili değişimi sağlanan ürün tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir. Ancak 2. veya daha fazla sayıdaki tekrar eden değişim talebinde kargo ücreti müşterimize aittir.

 

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak veya [email protected] adresine mail atarak bilgi verebilirsiniz. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti kesilerek iadesi yapılır.

 

Outlet, indirimli ve kampanyalı ürünlerde ücret iadesi yapılmamaktadır, değişim yapılabilmekte veya ürün tutarı kadar yeni alışveriş için Değişim Kartı (hediye çeki) tanımlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR